MĀJU BŪVĒŠANA UN REMONTS

KRASTU NOSTIPRINĀŠANA

BŪVĒŠANA

Veicam visu remonta būvdarbu kompleksu. Iekšējie apdares un būvdarbi tiek veikti tik ātri, cik to var atļaut tehnoloģiskais process. Visus būvdarbus un apdares remontdarbus izpilda augsti kvalificētie speciālisti. Solīdas ražošanas bāzes, transporta, mehānismu un noliktavu sistēmas esība ļauj veiksmīgi konkurēt ar līdzīgām būvorganizācijām izpildāmo remonta būvdarbu cenu, termiņu un kvalitātes ziņā.

image

Profesionāļu komanda

Mūsu komanda sastāv no augstā līmeņa speciālistiem ar daudzgadīgo darba pieredzi būvēšanas un rekonstrukcijas jomā. Mums pa īstam ir būvēšanas meistarība, un esam spējīgi iemiesot dzīvē jebkuru projektu, neatkarīgi no tā sarežģītības.

image

Mēs būvējam kvalitatīvās mājas

Mūsu darbā mēs koncentrējamies uz kvalitāti, cenšamies minimizēt patērēto laiku un minimizēt būvniecības izmaksas. Tas tiek sasniegts, pateicoties augstai mūsu darbinieku kvalifikācijai, precīzai plānošanai un pastāvīgai kvalitātes kontrolei.

image

Māja līdz atslēgai

Katrs mūsdienīgs cilvēks sapņo par savu māju. Īpaši par māju, ja tā var būt uzbūvēta atbilstoši viņa vēlmēm un priekšstatam par komfortu un mājīgumu. Kompānija „BV Būve īstenos individuālās mājas būvēšanu no pamata līdz jumtam.

PAR MUMS

Mūsu kompānija „BV Būve” izpilda visu remonta būvdarbu kompleksu. Būvdarbi tiek veikti tik ātri, cik to var atļaut tehnoloģiskais process. Visus būvdarbus un apdares remontdarbus izpilda augsti kvalificētie speciālisti. Ražošanas bāzes, transporta, mehānismu un noliktavu sistēmas esība ļauj veiksmīgi konkurēt ar līdzīgām būvorganizācijām izpildāmo remonta būvdarbu cenu, termiņu un kvalitātes ziņā. Mēs ar lielu vēlmi piedalāmies apdares remontdarbu tenderos.

Mēs atnācām šajā tirgū uz ilgu laiku un ar nopietniem nolūkiem. Kompānija augsti vērtē savu labo vārdu un nevainojamo reputāciju. Tāpēc mūsu devīze skan „Mēs nevis vienkārši strādājam – mēs strādājam vaiga sviedros, lai pārsteigtu Jūs!”

image
721
LAIMĪGIE KLIENTI
48
GATAVĀS MĀJAS
7550
KVADRĀTMETRI
324
CITI DARBI

MŪSU DARBI

Visi
Mežaparka Lielā estrādes pārbūves
Māju būvniecība
Krastu nostiprināšana

MĒS PIEDĀVĀJAM

Kompānija „BV Būve” piedāvā plašu remonta būvdarbu spektru.

image

Būvēšana

Māju būvēšana līdz atslēgai. Plašs būvmateriālu spektrs.

image

Krāstu nostiprināšana

Krastu nostiprināšana, izmantojot mūsdienīgās tehnoloģijas

image

Apdares darbi

Jebkuru veidu un sarežģītības apdares darbi

image

Premium klases serviss

Augsts klientu apkalpošanas kvalitātes līmenis

image

Mēs jau 10 gadus būvējam mājas līdz atslēgai. Nevainojamā reputācija un kvalitātes garantija.

SAZINĀTIES AR MUMS

Gadījumā, ja Jums radīsies jebkādi jautājumi, lūdzu, griežaties

Adrese

SIA "BV Būve"
Kūdras iela 27, Olaine

Tālrunis

Tālr. +371 67687726
Mob.tālr. +371 25638190 - Vladimirs
Būvdarbu vadītājs:
Mob.tālr. +371 20382405 - Vladimirs

E-pasts

bvbuve@inbox.lv

Uz augšu